Zoeken Menu

Mijn collega’s

Ton Hendriks

Directeur | Executive Search | Interim Management
06-22417014
thendriks@ranger.nl

Jacqueline Hendriks

Commercieel Directeur | Business Unit Manager Duurzaam Werven
06-51387631
jhendriks@ranger.nl

Thedo Boer

Senior Consultant Executive Search & Interim Management
06-51831834
tboer@ranger.nl

Wouter Simons

Ruud Kwetters

Business Unit Manager Duurzaam Ontwikkelen
06-30898619
rkwetters@ranger.nl

Theo Oomen

Senior Consultant Assessment & Coaching
06-53412133
toomen@ranger.nl

Ilse Tersluijsen

Relatie- & Programmamanager Duurzaam Ontwikkelen
06-47508644
itersluijsen@ranger.nl

Iet Vellinga

Programmacoördinator Duurzaam ontwikkelen
024-3882299
ivellinga@ranger.nl

Michelle van Dam

Manager (Arbeidsmarkt)communicatie & Marketing
024-3882299
mvandam@ranger.nl

Leif ter Laak

Dorien Meijer

Matthijs Hovingh

Peter Uijterwaal

Waar vind je ons?
St. Annastraat 278
6525 HB Nijmegen
(024) 388 22 99
(06) 431 101 43
info@ranger.nl
Ontvang elke maand waardevolle tips en inzichten