Linkedin Zoeken Menu
Ton Hendriks

Ton Hendriks

Directeur | Executive Search | Interim Management
06-22417014
thendriks@ranger.nl
Jacqueline Hendriks

Jacqueline Hendriks

Directeur | Business Unit Manager Duurzaam Werven
06-51387631
jhendriks@ranger.nl
Thedo Boer

Thedo Boer

Senior Consultant Executive Search & Interim Management
06-51831834
tboer@ranger.nl
Wouter Overzicht

Wouter Simons

Stef Bulten

Stef Bulten

Bram Overzicht

Bram Geurts

Ruud Overzicht

Ruud Kwetters

Business Unit Manager Duurzaam Ontwikkelen
06-30898619
rkwetters@ranger.nl
Theo Oomen - Ov 2

Theo Oomen

Senior Consultant Assessment & Coaching
06-53412133
toomen@ranger.nl
Ilse Overzicht

Ilse Tersluijsen

Relatie- & Programmamanager Duurzaam Ontwikkelen
06-47508644
itersluijsen@ranger.nl
Iet Vellinga

Iet Vellinga

Programmacoördinator Duurzaam Ontwikkelen
024-3882299
ivellinga@ranger.nl
Michelle van Dam

Michelle van Dam

Manager (Arbeidsmarkt)communicatie & Marketing
024-3882299
mvandam@ranger.nl
ov. Nieuwe medewerker afbeelding

Evelien Wintermans

Kathi Künnen

Kathi Künnen

Leif ter Laak

Leif ter Laak

Dorien Meijer

Dorien Meijer

Matthijs Hovingh

Matthijs Hovingh

ov. Nieuwe medewerker afbeelding

Peter Uijterwaal

Waar vind je ons?
Locatie St. Annastraat 278
6525 HB Nijmegen
Telefoonnummer (024) 388 22 99
WhatsApp (06) 431 101 43
Mail info@ranger.nl
Ontvang elke maand waardevolle tips en inzichten
Pijl